// O MNIE

W 2016 roku ukończyłam z wyróżnieniem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Białostockiego.

Założyłam własną kancelarię adwokacką i na co dzień staram się pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich problemów prawnych i życiowych. W roku 2022 roku założyłam filię Kancelarii adwokackiego na terenie woj. łódzkiego w miejscowości Wieluń. Mam otwartą głowę na nowe pomysły i zawsze staram się kierować przede wszystkim „ludzkim” podejściem do Klienta. Przyjmuję wysokie standardy usług, bo zależy mi na tym, aby moja kancelaria adwokacka zawsze należała do grona zaufanych i godnych polecenia kancelarii prawnych. Wiem, jak ważny dla każdego Klienta jest kontakt z adwokatem, dlatego zawsze na bieżąco informuję Klientów o podejmowanych  czynnościach w sprawie i konsultuję z nimi konkretne działania.

W zakresie moich szczególnych zainteresowań zawodowych pozostaje szeroko pojęte prawo cywilne, gospodarcze, handlowe oraz karne.

Skuteczne i wszechstronne usługi prawne.

Praktyka

Nabywana przez lata praktyka oraz współpraca z wieloma Kancelariami na terenie całej Polski.

Staranność

Skuteczne doradztwo i reprezentacja interesów klienta to najważniejsze cele mojej zawodowej aktywności.

Wysoki poziom kompetencji

Od 2016 roku prowadzę kancelarię adwokacką, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.

Skuteczność

Zdobyta wiedza oraz umiejętności pozwalają zaoferować moim Klientom kompleksową obsługę prawną oraz zapewnić rzetelną i skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych.

Prawo to moja pasja

Bycie adwokatem traktuję jako swoje powołanie i swoistą misję. Zawsze z pełnym zaangażowaniem wspieram i dbam o interesy moich Klientów, bez względu na ciężar gatunkowy zarzucanych im czynów. Bo jak słusznie stwierdził John Grisham: „Adwokat nie jest od tego, żeby klienta osądzać. Naszym zadaniem jest mu pomagać„. Z całą pewnością charakteryzuje mnie empatia i zrozumienie dla wszystkich moich Klientów.

Jako ich obrońca zawsze też walczę do końca i staram się wykorzystywać wszystkie możliwości, by mieć poczucie, że dla mojego Klienta zrobiłam już wszystko, co tylko dało się zrobić. Zdaję sobie też sprawę z tego, że bycie obrońcą w sprawach karnych wymaga ode mnie nieograniczonej dyspozycyjności. Jednak bycie adwokatem, to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim największa pasja.

Adres

Rynek Kościuszki 5a/6, 15-091 Białystok
filia: Moniuszki 8a/1, 98-300 Wieluń

Telefon

 

+48 600 260 026

Email

 

 dorota.kolodko@adwokatura.pl